Květen 2009

Gerard a Lyn-Z mají holčičku :D

31. května 2009 v 11:25 | blazule |  ♥ Gerard a Lyn-Z ♥
PŘI KOPÍROVÁNÍ PROSÍM UVÁDĚJTE JEN MŮJ ZDROJ
Jak uvádět zdroj tady

Mindless Self Indulgence bassist Lyn-Z and her husband, My Chemical Romance vocalist and comic book writer Gerard Way, welcomed a baby girl into the world yesterday afternoon.

Their daughter, Bandit Lee Way, was born in Los Angeles at 2:57 P.M. on May 27th and weighs 6 lbs., 5.6 oz. "Everyone is healthy and happy." Says a rep for the couple.

Gerard said he is "very excited" about fatherhood, adding: "I don't know that I ever thought about having a kid, but then I also didn't expect to meet Lyn-Z. When I met her I knew she'd be the one person I could have a kid with."

Lyn-Z and Gerard were married in September 2007 after MCR and MSI toured together on Linkin Park's Projekt Revolution. They announced the pregnancy in November. This is their first child.

If you wish to leave a comment for the couple and their baby, please do so here...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Překlad:
Basistka Mindless Self Indulgence a její manžel, zpěvák a spisovatel komických knížek Gerard Way, přivítali včera odpoledne na svět holčičku.

Jejich dcera, Bandit Lee Way, se narodila v Los Angeles v 14:57, 17.5.09, váří 2,8Kg. Lyn-Z i malá Bandit jsou zdravé.

Gerard řekl že je "velmi vzrušený" jako otec, a dodává:
"Nevím, co jsem si myslel o tom mít dítě, ale také, jsem neočekával setkání s Lyn-Z. Když jsem se s ní setkal, věděl jsem že ona by mohla být osoba se kterou bych mohl mít dítě."

Lyn-Z a Gerard se brali v Září 2007 po společném MCR a MSI tour na Linkin Park's Projekt Revolution. Oznámili těhotenství v listopadu. To je jejich první dítě.

Vytvořím web + design (levně - cena dohodou)

28. května 2009 v 20:14
Ahojky...Jen bych vám chtěla říct že pro kohokoliv vytvořím levně webové stránky i s designem samozdřejmě. Udělám web jk pro firmu tak i pro fan stránku. Kódování by bylo v html a CSS. Kdo by měl zájem, tak ozvěte se na blazule93@centurm.cz a já vám zdělím více informací