Listopad 2010

My Chemical Romance - novinky

24. listopadu 2010 v 18:23 | blazule |  ╗Novinky
Časopis SPIN nabízíRECENZIpondělního vystoupení v House of Blues (audio i video záznam koncertu si můžete stáhnout veFANZONE) a takéNÁHLED DO ZÁKULISÍphotoshootu s pandou. My Chem v tomto videu rovněž zodpovídají otázky od fanoušků, takže se mj. dozvíte, jak hebké má Gerard rty a kdo by hrál členy kapely, kdyby měl vzniknout film o My Chem:-)

Dalších několik rozhovorů je možno zhlédnout naMTV.COM. Gerard v nich mluví o 'Danger Days' jako o desce, která je daleko hlubší a důležitější než všechny předchozí:"Není to koncepční deska s příběhem, ale spíš alegorie. Stejně tak existence Battery City a okolních zón - ačkoliv je Battery City bezpečné a čisté místo, lidé radši žijí mimo, v zónách, kde je pěkně nebezpečno, protože tam jsou svobodní. Je to vlastně alegorie na hudební průmysl. Rock by si měl nárokovat svůj majetek zpátky a právě o to se 'Danger Days' snaží."

Soutěž sMETALSHOPEMuž má svého výherce: je jím Gábina, které moc gratuluju. Všem ostatním děkuju za účast. Vyhodnocení a správné odpovědi najdeteZDE.

NaNAŠEM FB ÚČTUprobíhá fotoakce - vytvořte si vlastní "exterminate fotografii" podleVZORU KILLJOYS(pomoci by vám mohlTENTO VZORod LaurelAdams@deviantart, kterým stačí vaši fotku překrýt) a pošlete ji na emailMYCHEM.CZ@GMAIL.COM. Podělit se můžete také o fotku s novým albem My Chem. Těším se, že o sobě dáme pořádně vědět...:-))

My Chem byli hosty rádia KROQ. Diskutovalo se především o nové desce a nahrávacím procesu. Fotky a videa nabízíSTRÁNKY RÁDIA.
Další interview s kapelou jsou k vidění naULTIMATE-GUITAR.TV,NME.COMčiBUZZNETU.

EDIT: Českoslovenští Killjoys to dotáhli až na oficiálku My Chem! Mrkněte se na jejichPOVEDENÉ VIDEO. Well done, boy and girls:-))

EDIT 2: Máme tu vzkaz od Franka:
Zdravím přátelé, všem přeju šťastný danger day!
Nemůžu uvěřit, že už je to tady. Je pro mě strašně těžké slovy vyjádřit, jak moc jsme nadšení, že se deska konečně dostává do světa. Všechna ta dřina, krev, pot i obavy jsou nyní pro vaše potěšení venku. Řeknu vám, byla to pěkně strmá cesta, která si vyžádala několik obětí... a občas se dokonce zdálo, že deska světlo světa snad nikdy nespatří. Ale ač byl tento proces dlouhý a náročný, byl zrovna tak zábavný a určitě stál za to.
Během uplynulých měsíců se nás lidi často ptali, jaké album že to vlastně točíme. Naše výroky se postupem času neustále měnily, stejně tak album samotné. Nejdřív nám totiž náš instinkt napovídal, abychom nahráli milostný dopis rock'n'rollu, což je druh hudby, jaký nás inspiroval a umožnil nám vyjádřit se. Později jsme si však uvědomili, že nejlíp vyjádříme svou lásku k rock'n'rollu tím, že se pokusím zbořit jeho zažité konvence, a deska se tak stala raketou zamířenou právě na tento žánr. Dneska, když zpětně poslouchám, co jsme v ty nezvykle chladné kalifornské večery nahráli, slyším kapelu, která dospívá, vyvíjí se, bojuje a pěkně si to užívá. 'Danger Days' je soundtrack, který se bouří proti ztrátě kreativity.
Patříme ke generaci, kterou učili, aby se příliš nesnažila. Svět spěje do záhuby, tak proč se snažit? Každý den nám někdo připomíná, abychom nevěřili svému srdci, že jsou naše sny nedosažitelné a nereálné... a právě naše kapela se málem stala obětí této mentality, což bychom si nikdy neodpustili. Vy, naši fanoušci, i my, umělci, si zasloužíme víc.
Strach je věčný nepřítel. Jestliže se jím necháte zastrašit, necháte se jím i ovládat. I my jsme tomuto záškodníkovi museli čelit, najít sílu se z jeho pout vymanit a jít dál. Jsme tu jako připomínka toho, že světu bez vás není líp. Žijeme v nebezpečné době a vy, umělci, jste naší poslední nadějí.
Umění je zbraň.
Vaše fantazie je municí.
Nepřestávejte být sprostí a nebezpeční.
Tvořte a ničte podle vaší vůle.
Přijměte svou originalitu.
Na následcích nezáleží.
Můžete a měli byste dělat cokoli vás napadne.
Abych to nějak uzavřel - vezmete-li si z naší desky nějaké ponaučení, nechť je to síla nechat se ovládat vášní.
Milujte, co děláte a kým jste. Buďte ochotní pro to zemřít. Zůstanete-li opravdoví, nikdy nešlápnete vedle. A pamatujte - až vám bude nejhůř, MCR vzkazují: založte kapelu.
xofrank


Zdroj všech novinek <a href="http://mychemicalromance.cz/" target="_blank">mcr.cz</a>


Vzkaz od Dr. Death Defying pro MCRmy

22. listopadu 2010 v 18:13 | blazule |  Videa

Zpráva od Jeffa

22. listopadu 2010 v 18:10 | blazule |  ╗Novinky
Infikujte všechny zóny, Killjoys! Nastal čas dát o sobě vědět a to pěkně hlasitě! Dneska vychází nová deska My Chemical Romance a my chceme, aby se Killjoys celého světa spojili a oslavili tento den znečištěním všech možných zón najednou.
Ukažte své Killjoy barvy. Posílejte své fotky, videa, tweety, recenze, blogy, reklamy, kresby, kostýmy, příběhy z jednotlivých zón... cokoliv vás napadne, záleží jenom na vás. Své příspěvky můžete poslat na e-mailKILLJOYCONTAMINATION@GMAIL.COM, nebo coby komentář kTOMUTO POSTU, můžete je tweetnout naOFICIÁLNÍ TWITTER MCR, pochlubit se s nimi naFACEBOOKUnebo v komentářích naMYSPACE.
Celý dnešní den budeme zveřejňovat příspěvky od Killjoys z celého světa, tak se určitě zapojte - točte, zpívejte, slavte. Budeme hlasitější než revolver boží a dvakrát tak nablýskaní. Tak ať nás všichni slyší!

Zdroj: mcr.cz

The Mad Gear and Missile Kid EP

21. listopadu 2010 v 15:06 | blazule |  danger days - news
Všechny songy z EP The Mad Gear and Missile Kid, ke stažení.

"F.T.W.W.W." - DOWNLOAD
"MASTAS OF RAVENKROFT" - DOWNLOAD
"Black Dragon Fighting Society" - DOWNLOAD

Rozhovor s Rayem

21. listopadu 2010 v 15:06 | blazule |  Rozhovory


MusicRadar udělali nedávno s Rayem rozhovor.
Ray řííká někdy i celkem zajímavé věci.
Jestli si ho chcete přečíst KLIKNĚTE SEM

Gran Turismo 5

21. listopadu 2010 v 15:05 | blazule |  ╗Novinky
Ve hře pro PlayStation 3 Gran Turismo 5 můžete nejsem slyšet song Planetary (GO!), ale můžete si i vybrat oblečení ve stylu My Chemical Romance.
Pro více informací, klikni sem.


My Chemical Romance - The Sunday Times Scans

21. listopadu 2010 v 15:02 | blazule |  Scany
Chris nahrál na svůj web scany z magazínu The Sunday Times, který vyšel 7. listopadu. Je to ten článek, ze kterého NME vybrali pár vět a vzniklo z toho, že Danger Days bude posledním CD My Chemical Romance. 
Scany jsou čitelné.


Dvojrecenze - My Chemical Romance : Danger Days

21. listopadu 2010 v 14:07 | blazule |  danger days - news
cover
Čekat čtyři roky na desku není zrovna ideální, ale v případě My Chemical Romance se to vlastně vyplatilo. Během pauzy si pánové pročistili hlavu a temné odstíny vyměnili za zářivé barvy, rychlá auta, laserové zbraně a apokalypsu. Do toho přidali trochu té punkové špinavosti a dravosti, celkově zrychlili a nebojí se přidat i taneční prvky v Planetary (Go). Do toho si klidně rejpají do upírského žánru, ze kterého se v současnosti musí Bram Stoker obracet v hrobě. Soudržnost desky umocňuje DJ Dr. Death Defying, který posluchačům podsouvá komentáře mezi jednotlivými skladbami a simuluje tak vysílání postapokalyptického rádia. Tímto jsme do světa vtaženi takřka dokonale. Kapela My Chemical Romance se s novou deskou vymanila z pout, která je svazovala na dřívějších albech a zároveň ukazují zdvižený prostředníček všem odpůrcům, kteří je házeli do pytle k ostatním emařům. Koncept alba a příběh bandy Killjoys bude navíc prohlouben dalšími videoklipy a možná o seriálem. To jsou faktory, které udrží pozornost kolem alba ještě na nějakou dobu. I když deska to sama o sobě nepotřebuje.
Milan Říský 7180


Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - Booklet

21. listopadu 2010 v 13:59 | blazule |  danger days - photos
Uživatelka LJ, si předobědnala CD a došlo jí dneska. Pokusila se oscanovat booklet, pro ty co CD ještě nemají a jsou zvědaví. 
Ví že barvy jejího scaneru nejsou nějak extra krásný, ale lyrics z toho přečíst můžete .. :)